Dobele, 6.nov., LETA. Pilsrundāles bibliotēka ir uzņemta UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas izveidotajā Latvijas bibliotēku tīklā "Stāstu bibliotēkas", aģentūra LETA uzzināja Rundāles novada domē.
Šajā tīklā kopumā uzņemtas 19 Latvijas bibliotēkas, kas līdz šim īstenojušas stāstīšanas tradīcijas veicināšanas pasākumus projekta "Stāstu laiks bibliotēkās" gaitā un paudušas vēlmi un apņēmību arī turpmākos divus gadus sniegt ieguldījumu stāstīšanas tradīcijas pastāvēšanai Latvijā.
 
Projekta "Stāstu laiks bibliotēkās" mērķis ir vienot dažādu paaudžu cilvēkus, atdzīvinot stāstīšanas tradīciju paaudžu starpā, kā arī pilnveidot ikviena valodas kompetenci un sociālās prasmes klausīšanās un stāstīšanas procesā. Projektā ir iecerēts attīstīt stāstīšanas pasākumu organizēšanu bibliotēkās, šādi dodot ieguldījumu arī bibliotēku sociālās lomas paplašināšanā sabiedrībā.
 
Pilsurndāles bibliotēka dibināta 1960. gadā. Bibliotēkā ir pieaugušo lasītāju abonements, automatizētā lasītava ar piecām datorvietām, kā arī bērnu literatūras nodaļa ar īpašu vietu mazajiem lasītājiem.
 
 
LETA
Copyright © LETA