Šī gada vasarā Preiļu Galvenajā bibliotēkā Latgales reģiona bibliotekāriem un sociālajiem darbiniekiem notika seminārs ""Budžeta pārvaldīšana pārmaiņu laikā". Kā plānot, saglabāt un vairot naudu". Šajā seminārā Latgales reģiona bibliotekāri un sociālo iestāžu darbinieki apguva būtiskākās budžeta plānošanas metodes, lai turpmāk spētu palīdzēt plašākam sabiedrības lokam. Semināra ietvaros Latgales reģiona bibliotēkas saņēma Naudas Plānošanas Centra sagatavoto brošūru "Naudas plānošanas centra ABC".
Tās laikā interesentiem būs iespēja tikties ar Swedbank pārstāvi, kurš informēs ikvienu interesentu par i-bankas pakalpojumiem un iespējām (9. nov. plkst. 17.00, iepriekš pieteikties pa tālr. 65381230 vai atnākot uz bibliotēku Kārsavas ielā 4).

Visas nedēļas laikā būs iespēja iepazīties ar bibliotēkā pieejamajiem izdevumiem par finanšu jautājumiem, par budžeta plānošanu, par dažādām tēriņu mazināšanas iespējām, par uzkrājumu veidu atšķirībām, kā arī iegūt radošas idejas, kā ar maziem tēriņiem sagādāt patīkamu pārsteigumu  sev un citiem.

Preiļu Galvenā bibliotēka ir padomājusi arī par informācijas tehnoloģiju mīļotājiem - piedāvājot viņiem atrast sev nepieciešamo informāciju elektroniskajos resursos. Visos bibliotēkā esošajos datoros būs pieejama informācijas mapīte "naudas_planosana", kurā apkopotas interneta saites par personīgā budžeta plānošanu, naudas kontrolieri mobilajā telefonā, kredītu saistībām u.c. aktuāliem naudas plānošanas jautājumiem. Tiks piedāvāta iespēja elektroniski aizpildīt finanšu veselības testu, lai pārbaudītu savu finanšu stāvokli un uzzinātu, vai ir iemesls satraukties par saviem naudas tērēšanas paradumiem.
 
Ja arī Tu gribi sākt plānot savu budžetu, atturēties no liekiem tēriņiem, saprast, kur var ietaupīt, – nāc uz Preiļu Galveno bibliotēku, iegūsti informāciju un uzzini, kur un kā to var darīt!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Sigita Brice
Preiļu Galvenās bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 65381228