No 4. - 7. novembrim Apgāds Zvaigzne ABC būs kopā ar Latvijas labākajiem dizaineriem un māksliniekiem universālveikalā "Stockmann", aicinot smelties iedvesmu Latvijas grāmatās.
"Solidarizējoties ar "mūsējiem", Apgāds Zvaigzne ABC piedāvās lieliskas latviešu autoru grāmatas, jo tieši grāmata ir viena no lielākajām nacionālajām vērtībām. Arī latviešu grāmatas dizains un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi laika gaitā mainās, - labs piemērs tam ir pēc Andreja Pumpura eposa "Lāčplēsis" motīviem tikko izdotā komiksu grāmata "Lāčplēša dzimšana", kuras autors ir vjetnamiešu mākslinieks Kao Viets Ngujens. Tas nozīmē, ka arī grāmata var būt unikāls mākslas darbs, kas palīdz latviešu kultūru nest tālu aiz mūsu valsts robežām," stāsta Apgāda Zvaigzne ABC valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka, piebilstot, ka grāmata "Lāčplēša dzimšana" ir Apgāds Zvaigzne ABC dāvana Latvijas iedzīvotājiem Lāčplēša dienā.
 
Apgāds Zvaigzne ABC ir lielākais grāmatu izdevējs Latvijā ar visplašāko grāmatu veikalu tīklu. Apgāda Zvaigzne ABC darbības virzieni ir daiļliteratūras izziņas literatūras, bērnu literatūras un mācību grāmatu izdošana un tirdzniecība.
 
Šobrīd apgādam Zvaigzne ABC ir 24 grāmatu veikali - septiņi Rīgā, pārējie dažādos Latvijas novados.
 
Apgāds Zvaigzne ABC regulāri piedalās grāmatu un izglītības jomai veltītajās izstādēs Rīgā, un citās valstīs - Baltijas grāmatu gadatirgos Viļņā un Tallinā, starptautiskajos Grāmatu gadatirgos Frankfurtē, Londonā, Boloņā un citur.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Kristīne Stepiņa
Apgāds ``Zvaigzne ABC`` sabiedrisko attiecību projektu vadītāja