6. novembrī Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā "Vidzeme" Brīvības gatvē 206 notiks kārtējais atvērtās mākslas akcijas "Rakstnieki lasa savus darbus bibliotēkā" pasākums.
Plkst. 17.00 Jaroslavas Puļinovičas viencēliena "Uzvarēju es" lasījums (tulkotājs Dainis Grīnvalds) un saruna par lugu. Luga daļēji tiks lasīta tulkojumā, daļēji oriģinālā. Jaroslava Puļinoviča, kurai ir tikko divdesmit gadu, kļuvusi par pieprasītāko Krievijas pašas jaunākās paaudzes dramaturģi. Autore ir prestižās Krievijas prēmijas "Debija" laureāte.
"Uzvarēju es" ir monoluga par dažiem mēnešiem sešpadsmitgadīgas paraugmeitenes dzīvē, kura mācās panākumu vārdā pārkāpt pāri savai vienaudzei.
 
Plkst. 18.00 vidējās paaudzes autores Valentīnas Ozolas fabulas, lugas un parodijas Latvijas Kultūras koledžas jauniešu interpretācijā.

Pēc sešu mazstāsiņu par Sarkangalvītes un Vilka tēmu noklausīšanās vakara dalībniekiem būs iespēja piedalīties konkursā par to, kura autora stils parodēts katrā no sešiem darbiem.
 
No 2009. gada 16. oktobra līdz 2010. gada 18. novembrim Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā "Vidzeme" noris divpadsmit mēnešu atvērtās mākslas akcija "Rakstnieki lasa savus darbus bibliotēkā". Akciju rīko Latvijas Dramaturgu ģilde sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Latvijas Literārās izglītības atbalsta biedrību un Rīgas Centrālo bibliotēku.
 
Visi akcijas pasākumi gada garumā bez maksas.
 

Atbildīgais rīkotājs:
Dainis Grīnvalds
Latvijas Dramaturgu ģildes valdes priekšsēdētājs
Tālr.: 25505399
Tālr. RCB filiālbibliotēkā "Vidzeme": 67181217