Rīga, 3.nov., LETA. Darbu sākusi mājaslapā "www.pratigie.lv", kas ir latviešu veidots komiksu izdevums, kurā katru mēnesi lasītājs varēs sekot līdzi Prātīgo piedzīvojumiem, kas izstāstīti un atainoti krāsainās komiksa lapās, aģentūru LETA informēja idejas autors un "Magic Factory of Idea Branding" radošais direktors Aivars Līpenītis.
Komiksa varoņi Prātīgie ir nešķirami draugi, kuriem kā jau visiem latviešiem ļoti patīk muzicēt. Prātīgo labākais draugs ir Svinārs, kas kā jau visas cūkas nes laimi un piedzīvojumus.
Komiksu zīmē karikatūrists Aivars Baranovs. Karikatūristam šāda veida darbu radīšanā ir vairāku gadu pieredze Latvijā un ārzemēs, Skotijā izdota karikatūru grāmata par vietējās pilsētas iedzīvotājiem, savukārt Latvijā zīmētas ilustrācijas plaši lasītiem izdevumiem.
 
Jaunajā komiskā visi piedzīvojumi ir aktuāli mūsdienu sabiedrībai. Komiksā nav pārliekas vardarbības, kā tas nereti ir ārzemēs veidotajos, tajā nav nepiedienīgu ainu, tādēļ tas ir piemērots visiem vecumiem, stāstīja Līpenītis, piebilstot, ka jebkāda Prātīgo personāžu līdzība ar reālām personām ir tikai sakritība.
 
Stāsts par Prātīgajiem būs ikmēneša izdevums, kas ir pieejams interneta vietnē "www.pratigie.lv". Piekļuve izdevumam maksā 50 santīmus, bet būs pieejams arī abonements ar pazeminātu ikmēneša maksu.
 
 
Aila Ādamsone LETA
Copyright © LETA