30. oktobrī Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā "Vidzeme" Brīvības gatvē 206 notiks kārtējais atvērtās mākslas akcijas „Rakstnieki lasa savus darbus bibliotēkā” pasākums.
Plkst. 17.00 klausīsimies māsas Vilnītes. Renāte Vilnīte ir šobrīd pazīstamākā no dzejniecēm, kuras nupat pārkāpušas divdesmit gadu slieksni. Savukārt Līva vēl mācās  devītajā klasē. Šī būs viņas pirmā lielā uzstāšanās barda statusā, dziedot un atskaņojot savas dziesmas ģitāras pavadījumā.
 
Plkst. 18.00 paredzēta tikšanās ar vidējās paaudzes krievu-latviešu dzejnieku Pēteri Karlovu. Pēteris Karlovs savulaik bijis pasludināts par krievu disidentu, uz ko viņš reaģēja visai savdabīgi – sāka rakstīt latviešu valodā. Viņa dzejai raksturīga retā spēja savienot lirismu ar humoru, viņš ir arī kodīgu epigrammu autors, kurās jau 2003. gadā paredzēja to, kas notiek pašlaik.
 
No 2009. gada 16. oktobra līdz 2010. gada 18. novembrim Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā „Vidzeme” noris divpadsmit mēnešu atvērtās mākslas akcija „Rakstnieki lasa savus darbus bibliotēkā”. Akciju rīko Latvijas Dramaturgu ģilde sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Latvijas Literārās izglītības atbalsta biedrību un Rīgas Centrālo bibliotēku.
 
Visi akcijas pasākumi gada garumā bez maksas.
 

Atbildīgais rīkotājs:
Dainis Grīnvalds
Tālr.: 25505399
 
RCB filiālbibliotēka "Vidzeme"
Brīvības gatvē 206, Rīga
Tālr.: 67181217