2012. gada 28. septembrī plkst.14.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā "Vidzeme" (Rīgā, Brīvības gatvē 206) tikšanās ar Liu Guļevsku un Andri Buiķi un viņu grāmatu "Vai tas esi tu. Vai kāds cits".

 

Vai tas esi tu vai kāds cits - tā grāmatas autori un varoņi - Bērnu slimnīcas reanimatologs Pēteris Kļava, medicīnas doktori Alberts Aldersons un Henrihs Grigalinovičs, astroloģe Velta Karnilavičiene, dzejniece Māra Zālīte, ekonomikas doktors Inesis Feiferis, animācijas meistari Roze Stiebra un Ansis Bērziņš, aktieri Rasma Garne, Helga Dancberga, Olga Dreģe, Rēzija Kalniņa un Varis Vētra - uzrunā lasītāju.

 

Grāmatas pamatu veido 10 sarunas ar varoņiem par hologrāfisko visumu, par kosmosu, par smadzenēm, par sapņiem un brīnumiem, par domu enerģiju, par mūsu ķermeņiem, kas veidoti no enerģētiskajiem laukiem, par šo lauku mijiedarbību, par apkārtējo vidi, stihijām, klimatu, par to, kā mēs ikviens, mūsu domas un jūtas ietekmē pasauli un veicina jaunās realitātes veidošanu.

 

Uz tikšanos ar grāmatas autoriem aicināti visi, kas interesējas par kosmosu, domu enerģiju, netveramo pasauli un Latviju.

 

Kontaktinformācija:

Tālr.: 67181216; 67181215

e-pasts vidzeme@rcb.lv

 

Papildu informācija:

Lolita Grahoļska

Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka "Vidzeme" vadītāja

Tālr.: 67181215