Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar bloga b20.lv autoru Jāni Ziediņu šā gada 22. oktobrī plkst. 17.30 K. Barona ielā 14 aicina uz diskusiju jeb TweetUp par mikroblogošanu un jo īpaši par sociālās saziņas tīklu Twitter, kas pēdējā gada laikā Latvijā kļūst arvien populārāks un respektēts ne vien mediju, bet arī biznesa, kultūras un nevalstisko organizāciju vidū.
Šī diskusija ir turpinājums LNB aizsāktajam diskusiju ciklam par jaunajiem medijiem, tehnoloģijām un komunikācijas pavērsieniem 21. gadsimtā.
 

 
Diskusijā ar prezentācijām uzstāsies bloga nombre.lv autors Māris Reliņš, LTV Panorāmas žurnālists Arnis Krauze, portāla politika.lv galvenais redaktors Dmitrijs Petrenko, kā arī LNB pārstāvji – Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas "Letonica" vadītājs Uldis Zariņš un sabiedrisko attiecību speciāliste Signe Valtiņa.
 
Diskusijas pieturas punkti: mikroblogošanas fenomens, korporatīvie un individuālie Twitter profili, Twitter netiķete, labā un sliktā pieredze ar Twitter, sociālās saziņas tīkla Twitter ietekme uz dažādiem kultūras, sociālajiem un politiskajiem procesiem.
 
Uz diskusiju aicināti visi, kam ir interese par sociālajiem medijiem, kā arī kultūras organizāciju pārstāvji.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Signe Valtiņa
Latvijas Nacionālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67365255, mob. tālr.: 29735732
www.lnb.lv