2012. gada 11. septembrī plkst. 19.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) Andris Akmentiņš aicina uz izteiksmīgu vakaru ar dzeju un ģitāru.
 
Dzejas dienu turpinājumā, otrdienas vakarā, koncertu Pārventas bibliotēkā sniegs dzejnieks Andris Akmentiņš, kurš nu jau gadu iejuties Ventspils iedzīvotāja lomā. Pa šo laiku izveidojis ģimeni, kļuvis par vēl divu dēlu tēti, kā arī par Ventspils Makšķernieku biedrības aktīvistu, kurš brīvajā laikā sargā Ventspils novada upes no maluzvejniekiem.


"Gads kopš iepriekšējām Dzejas dienām bijis ārkārtīgi spraigs. Tepat blakus nejauši dzirdēju stāstu par 17 gadīgu meiteni, kas sapņojot pamest Ventspili, jo "šeit nekas nenotiekot". Mani šāda domāšana šokē, jo, kad dzīvo aktīvi, ģenerē idejas un meklē risinājumus, notikumi rodas paši. Ja padodas patērētāja domāšanai un attieksmei, tad interesanti dzīvot nebūs nekur, jo ikvienā pasaules punktā piedzīvojumus uz paplātes sagatavo un noliek tikai par taisnīgu un ļoti augstu samaksu," – stāsta Andris. Šis pārdomas ir tāds kā sākumpunkts muzikālajai sarunai  Pārventas bibliotēkā.


Vakara programmā skanēs fragmenti no jaunākajiem dzejas un prozas darbiem, dziesmas ar Akmentiņa tekstiem un mūziku. "Pirmais koncerts ar jauno ģitāru, tas ir satraucošs notikums arī man pašam", - piebilst Andris. Pasākumā varēs iegādāties Andra Akmentiņa dzejas izlasi "Zemeņu blūzs".


Ieeja bezmaksas.