Valmieras novada Zilākalna pagasta bibliotēkas vadītāja Sarmīte Krūza aicina pagasta un novada iedzīvotājus, kā arī citu pašvaldību iedzīvotājus, kuriem ir iespēja palīdzēt, papildināt bibliotēkas novadpētniecības krājumu.
Kā pastāstīja Sarmīte Krūza, pašreiz ir pieejama ļoti neliela informācija, kas raksturo Zilākalna pagastu laikā no 1956. līdz 1970. gadam. It sevišķi maz ziņu un fotogrāfiju ir par ciemata pirmssākumiem.
 
Fotogrāfijas, goda raksti un citi atnestie materiāli tiks ieskenēti un atdoti īpašniekam. Bibliotēkas vadītāja būs pateicīga, ja varēsiet padalīties ar savām atmiņām un papildināt fondu ar materiāliem, kas varētu interesēt ne tikai šodienas bibliotēkas apmeklētājus, bet arī veidot vērtīgu informācijas apkopojumu nākotnē.
 
Dāvinājumu var nogādāt Zilākalna pagasta bibliotēkā, Kultūras ielā 7, Zilākalna pagastā, Valmieras novadā, pirmdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 13.00 līdz plkst. 19.00 un trešdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00. Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni 64234177 vai rakstot uz e-pasta adresi: zilakalna.biblioteka@inbox.lv.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Eva Eglīte
Valmieras novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 64207683