2012. gada 5. septembrī plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiks pasākums "Dzejskola".

Laikā, kad sākas Dzejas dienas un jaunais mācību gads, pasākumā piedalīsies dzejnieki, kas vienlaikus dažādās izpausmēs māca rakstīt dzeju arī citiem. Iveta Ratinīka ir latviešu literatūras skolotāja, Ingmāra Balode – redaktore, savukārt Ronalds Briedis ir Literārās akadēmijas vadītājs.


Pasākuma viesi stāstīs, kā konsultē un māca dzejniekus, kā arī atklās, no kādiem dzejniekiem ietekmējušies paši. Dzejnieki lasīs gan savu, gan citu autoru dzeju, izsekojot dzejas attīstībai un savstarpējām ietekmēm trīs paaudzēs.


Sarīkojumu vadīs Inga Surgunte, RMM.


Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek katru trešdienu plkst. 17:30. Sarīkojuma laikā (no plkst. 17:30 līdz 19:00) bērniem būs iespēja piedalīties muzeja nodarbībā "Kas muzejam vēderā?". Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1 (cenā iekļauts izstāžu apmeklējums); maksa par nodarbību bērniem – Ls 1.