Latvijas Literatūras centrs (LLC) sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu kultūras programmas "Latvijas literatūra pasaulē" ietvaros izsludina konkursu "Atbalsts ārvalstu izdevējiem Latvijas literatūras tulkojumu izdošanai", kuram var pieteikties līdz šā gada 1. oktobrim.

Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un informācija par konkursa norisi saņemama LLC Rīgā, Pērses ielā 14-8 un arī LLC mājaslapas www.literature.lv sadaļā "Atbalsts ārvalstu izdevējiem". Pieteikumi jāiesniedz vai janosūta LLC līdz šā gada 1. oktobrim uz adresi Pērses iela 14-8, Rīga, LV-1011.

 

Kultūras programmas sadaļas "Atbalsts ārvalstu izdevējiem Latvijas literatūras tulkojumu izdošanai" mērķis ir finansiāli atbalstīt ārvalstu izdevējus Latvijas literatūras, tai skaitā klasikas izdošanā, tādējādi veicinot ārvalstu izdevēju interesi par Latvijas literatūru un tās tulkojumiem. Konkurss tiek organizēts divas reizes gadā - pavasarī un rudenī. Tiesības piedalīties konkursā ir jebkuram ārvalstu izdevējam. Projekta iesniedzējs var pretendēt uz finansiālu atbalstu grāmatas izdošanas, tai skaitā arī tulkošanas, izmaksām.

Ziņu sagatavoja:
Arita Gutāne
Latvijas Literatūras centra projektu vadītāja
Tālr.: 67311021
www.literature.lv

Tagi: Konkursi, Literatūra, Latvijas literatūras tulkojumi