Rīga, 1. okt., LETA. Latvijas Pasts sācis jauno abonēšanas kampaņu 2010. gadam, aģentūru LETA informēja Latvijas Pastā.
Kopumā klientiem tiek piedāvāts abonēt 720 dažādus preses izdevumus.
 
Preses izdevumus 2010. gadam visās pasta nodaļās ar tiešsaistes kases sistēmu un internetā varēs abonēt līdz 25. decembrim, pārējās pasta nodaļās, pie pastniekiem un pa tālruni 67008001 - līdz 20. decembrim.
 
Visi 2009. gada Latvijas Pasta abonenti preses izdevumus var abonēt, izmantojot arī abonementa pieteikumu, kas tiks izplatīts kopā ar preses izdevumu katalogu 2010. gadam. Abonementa pieteikums līdz 1. decembrim jāaizpilda un bez maksas jānosūta Latvijas Pastam vai jāiesniedz jebkurā pasta nodaļā.
 
Latvijas Pasta valdes priekšsēdētāja Maiga Dzērvīte norāda, ka Latvijas Pasts ir veicis nopietnus sagatavošanās darbus, lai abonēšanas kampaņa noritētu sekmīgi.
 
Līdz ar abonēšanas kampaņas sākumu visu abonēšanai piedāvāto preses izdevumu katalogs pieejams Latvijas Pasta mājaslapā "www.pasts.lv". Pasta nodaļās katalogs būs pieejams oktobra otrajā pusē. Līdz tam klients informāciju par izdevumiem un to cenām var jautāt pasta operatoram, pastniekam vai Latvijas Pasta Informācijas centra darbiniekiem.
 
Novembra pirmajā un otrajā nedēļā 2009. gada abonentiem tiks piegādāts preses izdevumu katalogs nākamajam gadam, kurā klienti varēs iepazīties ar visām aktualitātēm, kas saistītas ar Latvijas Pasta sniegtajiem preses abonēšanas pakalpojumiem.
 
Kā jauns risinājums abonēšanas procesa atvieglošanai preses izdevumu katalogā būs ievietots rēķins, kurā būs norādīti tādi paši izdevumi uz tādu pašu abonēšanas periodu, kādu klients veicis iepriekšējā gadā. Ja klients arī 2010. gadam vēlas abonēt šos izdevumus uz tādu pašu periodu, viņam tikai jāapmaksā katalogam klāt pievienotais rēķins. Ja klienta izvēle ir par labu citiem izdevumiem vai citiem abonēšanas termiņiem, tad katalogam pievienotais rēķins nav jāapmaksā, bet var izmantot citu ērtāko no Latvijas Pasta piedāvātajām abonementa noformēšanas iespējām.
 
Personām un uzņēmumiem, kas nebūs saņēmuši jauno katalogu, ar aktuālāko abonēšanas piedāvājumu būs iespējams iepazīties pasta nodaļās un turpat uz vietas abonēt izvēlētos preses izdevumus.
 
Lai izvairītos no pārpratumiem un situācijām, kad klients nesaņem abonētos preses izdevumus, Latvijas Pasts aicina ikvienu iedzīvotāju Latvijas Pasta mājaslapā pārbaudīt savas dzīvesvietas adresi - vai tāda ir reģistrēta datubāzē un vai tā ir precīza. Ja adrese datubāzē nav atrodama, tā jāpiesaka reģistrēšanai Latvijas Pasta mājaslapā vai zvanot pa informācijas tālruni 67008001.
 
Īpaši aicināti atsaukties jauno dzīvojamo māju un ciematu iedzīvotāji, kā arī juridiskās personas, kuru biroji atrodas biroju kompleksos. Piegādes adrešu koriģēšana atvieglos pastnieku darbu, uzlabos abonētās preses un citu sūtījumu piegādes kvalitāti, kā arī ļaus ātrāk veikt abonēšanas procesu.
 
Latvijas Pasts arī lūdz privātpersonas un juridiskās personas pārbaudīt savas pastkastītes - vai tās ir labā tehniskā stāvoklī, slēdzamas, ar norādītu labi saskatāmu dzīvokļa vai mājas numuru, mājas nosaukumu vai juridiskās personas nosaukumu, kā arī vai pastkastīte ir pietiekami liela, lai tajā varētu ievietot lielāka izmēra sūtījumus.
 
 
Kaspars Dzenis LETA
Copyright © LETA