30. septembrī Valmieras Integrētajā bibliotēkā notika pirmā Grāmatu kluba tikšanās. Valmieras bibliotēka kopā ar Vidzemes Augstskolu piedāvā ikvienam, kuru interesē grāmatu lasīšana, iesaistīties Grāmatu klubā. Kluba ideja ir rosināt lasīt kādu konkrētu grāmatu, lai pēc tam klātienē kopīgi pārrunātu izlasīto.
Valmieras bibliotēkas Mācību centra vadītāja Svetlana Sprūža pastāstīja, ka pirmajā Grāmatu kluba tikšanās reizē klātesošie vienojās par to, kādas grāmatas lasīs un cik bieži tiksies. "Ikviens varēja izteikt savas idejas un vēlmes, pēc tam izlozes kārtībā izvēlējāmies grāmatas un sastādījām sarakstu turpmākajam gadam. Vienojāmies, ka nākamā tikšanās būs 28. oktobrī, bet pirmā grāmata, kas līdz tai jāizlasa - Lūisa Bromfīlda "Lieti nāk". Tikšanās ir atvērta, uz sarunu aicinām visus, kas šo grāmatu ir lasījuši un vēlas dalīties pārdomās," saka Svetlana Sprūža. Tikšanās laikā Vidzemes Augstskolas pasniedzējs Visvaldis Valtenbergs rosinās diskusiju par izlasīto grāmatu un ikviens varēs izteikt savas atziņas un viedokli.
 
Plašāka informācija par Grāmatu kluba tikšanās reizēm un aktivitātēm pieejama elektroniski http://gramatuklubs.blogspot.com. Ja vēlaties pievienoties diskusijai vai iegūt plašāku informāciju par nākamo tikšanos, var rakstīt e-pastu: Svetlana.Spruza@vcb.valmiera.lv vai zvanīt 64250831.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.: 28382051