Atbalstot LKF (Latvijas kinoloģiskā federācija) Dzīvnieku aizsardzības grupas pasākumus, kas tiek rīkoti sakarā ar Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 4. oktobrī, apgāds "Zvaigzne ABC" sestdien, 3. oktobrī, ir sarūpējis īpašu pārsteigumu suņu saimniekiem. Visi, kas 3. oktobrī ieradīsies kopā ar savu suni kādā no "Zvaigznes" grāmatu veikaliem, saņems 30% atlaidi jebkurai "Zvaigzne ABC" izdotai grāmatai.
Apgāds "Zvaigzne ABC" grib pievērst uzmanību tam, ka lielā daļā Latvijas veikalos, restorānos un citās sabiedriskās vietās ieeja ar suņiem ir aizliegta. Savukārt Apgāds "Zvaigzne ABC" jau daudzus gadus neliedz pircējiem savos grāmatu veikalos ienākt kopā ar savu mīluli. Par to norāda pie grāmatnīcas ieejas uzlīmēta īpaša, zilibalta uzlīme ar sunīti.
 
Idejas autore, divu vācu aitu suņu saimniece, Apgāda "Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka atceras: "Pirms vairākiem gadiem apsardzes firmas darbiniece man norādīja, ka mans vilku sugas suns Argo, nedrīkst kopā ar mani atrasties veikalā. Paradoksāli, bet šis veikals bija manas izdevniecības grāmatnīca Biķernieku ielā. Uz jautājumu "Kādēļ?" atbilde bija - "tādēļ, ka nedrīkst". Es toreiz teicu, ka turpmāk vienmēr visi suņi "Zvaigznes" grāmatnīcās drīkstēs uzturēties pilnīgi "oficiāli" un pie grāmatnīcu durvīm lūdzu pielīmēt atļaujas zīmes. Ak, ja vien būtu manā varā atļaut suņiem kaut vienā vietā piekļūt jūrai Jūrmalā un Saulkrastos! Vai pat iekārtot speciālas pludmales ģimenēm ar suņiem, kā tas ir citās valstīs! Es to izdarītu tūlīt pat, jo mana pārliecība ir tāda, ka mīlēt dzīvniekus nozīmē mīlēt arī cilvēkus."
 
 
Informāciju sagatavoja:
Gints Balodis
Apgāda "Zvaigzne ABC" Reklāmas un mārketinga daļas vadītājs
Tālr.: 67508762