Rīga, 21. sept., LETA. Lai aicinātu vecākus kopā ar bērniem droši darboties interneta vidē, Latvijas interneta asociācija, īstenojot projektu "Net-Safe Latvia", sadarbībā ar TV3 no šodienas kampaņas "Kopā internetā drošāk!" laikā izsludina konkursu ģimenēm "Fona attēls manam datoram".
Kā aģentūru LETA informēja "Net-Safe Latvia" projekta koordinatore Agnese Kriķe, ģimenēm līdz 18. oktobrim ir elektroniski jāiesūta bērnu veidots digitāls datora ekrāna fona attēls un vecāku stāsts par to, kā ģimene rūpējas, lai bērns internetā darbotos droši.
 
Konkursu vērtēs "Net-Safe Latvia" žūrija - projekta pārstāvji, un labākie darbi saņems balvas. Pirmās vietas ieguvējs saņems ceļojumu uz Stokholmu, otrās vietas - atpūtu izklaides un atpūtas centrā "Go Planet", bet trešās vietas ieguvējs - atpūtu "Līvu Akvaparkā".
 
"Net-Safe Latvia" ir sociāls projekts, kuru īsteno Latvijas Interneta asociācija ar partneri Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju, veicot sabiedrības informēšanas un izglītošanas darbu par apdraudējumiem internetā, nodrošinot tīmekļa vietnē "www.drossinternets.lv" iespēju ziņot par pārkāpumiem internetā.
 
 
Kaspars Dzenis LETA
Copyright © LETA