Sestdien, 12. septembrī, visas Zvaigzne ABC grāmatnīcas uzsāk Stefanijas Meieres Krēslas sērijas ceturtās - noslēguma grāmatas "Rītausma" tirdzniecību.
Tūkstošiem lasītāju Latvijā jau ir iepazinuši Krēslas sērijas pirmos trīs darbus - "Krēsla", "Jauns mēness" un "Aptumsums".
 
Grāmata "Krēsla" ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā ieguvusi kulta grāmatas statusu. Visā pasaulē pārdoti aptuveni 70 miljoni Krēslas sērijas romānu eksemplāri. Kaut gan grāmatas mērķauditorija ir pusaudži un jaunieši, to joprojām lasa un par to ir sajūsmā arī vecāka gada gājuma cilvēki. Daudzi atzīst, ka "Krēsla" ir pirmā grāmata, ko jebkad ir lasījuši un apliecina, ka "Krēsla" burtiski pārņem savā varā.
 
ASV grāmata "Rītausma" tika izdota 2008. gada 2. augustā, un jau pirmajās divdesmit četrās stundās tika pārdoti 1,3 miljoni eksemplāru no 3,7 miljonu lielā pirmā metiena, šādi uzstādot jaunu populārā izdevēja "Hachette Book Group USA" pirmajā dienā pārdoto grāmatu rekordu. "Rītausma" ir pēdējā un visapjomīgākā no Krēslas sērijas grāmatām, pēc tās iznākšanas Stefanija Meiere un viņas Krēslas sērija saņēma 2009 Kids` Choice Award, savā kategorijā pārspējot arī grāmatas par Hariju Poteru. "Rītausma" ir tulkota četrdesmit valodās, tā ir lasītāju mīlēta un kritiķu kritizēta, taču runā par šo grāmatu gandrīz ikviens.
 
"Rītausma" ir turpinājums stāstam par Edvarda un Bellas mīlestību, tas ir galvu reibinošs ceļojums abu mīlētāju pasaulē, kur iespējams ir teju itin viss. Lasītāji šajā grāmatā radīs atbildes uz daudziem jautājumiem, kuri virmojuši jau kopš pirmās Krēslas sērijas grāmatas izlasīšanas: kuru Bella izvēlēsies – Edvardu vai Džeikobu? vai Edvards un Bella apprecēsies? vai Bella kļūs par vampīru? vai meitene spēs pielāgoties jaunajai dzīvei? Tik daudz jautājumu, un šajā grāmatā jūs radīsiet atbildes uz tiem visiem. "Rītausma" ir pārsteidzošs, krāšņs un visaptverošs vēstījums, kas noslēgs, iespējams, šobrīd pasaulē populārāko mīlētāju - Edvarda un Bellas - cīņu par mīlestību, izdzīvošanu un nākotni.
 
Vai Bellu un Edvardu gaida iznīcība vai mūžība...
 
 
Informāciju sagatavoja:
Apgāda "Zvaigzne ABC" Reklāmas un mārketinga daļa