Ventspils Pārventas bibliotēka un radošā grupa "Vārti" aicina apmeklēt dzejas un mūzikas noskaņu vakaru, kas notiks piektdien, 11. septembrī, plkst. 18:00 jaunajā bibliotēkā Tārgales ielā 4.
Septembris Latvijā ir īpašs mēnesis, tas ir Raiņa laiks, Dzejas dienu laiks. Vārti, caur kuriem izejot, pasaule kļūst citāda.

Pasākumā skanēs divu ventspilnieču – Marlenas Briedes un Agneses Selgas dzeja latviešu un krievu valodās, kā arī atdzejojumi. Noskaņu mūziku radīs Filipo Muntikovs (Rīga). Filipo pats brīvi muzicē un viņa rokās savu īpašu balsi atrod arī ģitāra, vijole, dažādas perkusijas un pūšamie instrumenti.

Marlena Briede ir mūsējā. Ventspilī dzimusi un augusi, tāpēc viņas ironiskajā un urbānajā dzejā ieskanas piederība pilsētai, ko viņa sauc par savu pieres vietu. "Es neskaitu burtus un teikumus un rakstu tikai tad, kad nevaru palikt mierā. Pārējā laikā auklēju vārdus domās."

Agnesei Selgai dzeja un mūzika ir sajūtu un vērojumu izpausme kopš bērnības. Nupat autore pieredzējusi savas pirmās grāmatas izdošanu. "Es i pedzims Ventiņpuse" ir proza mazajiem lasītājiem, mazotnes atmiņu stāsti literārajā un ventiņu valodā, turklāt Agnese savu grāmatu arī ilustrējusi.

Aicināti visi interesenti! Tiekamies ar iedvesmu!

Ieeja - bez maksas.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Igeta Gredzena
Ventspils bibliotēkas Pārventas bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 63680072
www.biblioteka.ventspils.lv