Rīgas skolu vecāku konsultatīvā padome (RSVKP) un nodibinājums "Viens otram" informē, ka 5. septembrī no plkst. 10 līdz 17 Rīgas Domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta telpās (Hanzas ielā 7, Rīgā) turpināsies mācību grāmatu apmaiņa.
Pirms jaunā mācību gada sākuma, RSVKP un nodibinājums "Viens otram" organizēja mācību grāmatu apmaiņu Zoo-izstādes "Dzīvnieku pasaule" un pirmsskolas tirdziņa "Labākais bērniem" ietvaros, SKONTO hallē.
 
Bija ļoti liela interese no vecāku un skolēnu puses. Īpaša pateicība studentiem Reinim Ošeniekam, Agnetei Plūmei, Uldim Rimicānam, kuri, pēc savas inciatīvas bija organizējuši savus draugus, savākuši grāmatas, un nogādāja plašu klāstu ar mācību grāmatām, īpaši vidusskolas grāmatām, pēc kurām parasti ir liela interese.
 
Ģimenēs, kurās aug skolas vecuma bērni, ir aktuāls jautājums, ko darīt ar nederīgajām mācību grāmatām un kā tikt pie vajadzīgajām grāmatām. Kā zināms, tieši mācību grāmatas ir vienas no dārgākajām skolas precēm, kas jāiegādājas skolēnu vecākiem, palaižot bērnu uz skolu. Tādēļ, organizējam mācību grāmatu apmaiņu, kur būs iespējams nodot nevajadzīgās un apmaiņā iegūt sev vajadzīgās grāmatas jaunajam mācību gadam.
 
Aicinam izmantot šo iespēju un mēģināt bez finansiāliem līdzekļiem iegūt bērniem vajadzīgās mācību grāmatas. Pagājušā gadā mācību grāmatu apmaiņa notika pamatskolas "Rīdze" telpās.
 
Sagaidīsim jauno mācību gadu ar mazākām rūpēm un sagādāsim prieku par lietderīgi izmantotām mācību grāmatām arī citiem!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Rīgas skolu vecāku konsultatīvās padomes nodibinājums "Viens otram"
Tālr: 29408743 vai 29407000