Limbažu Galvenās bibliotēkas speciālisti šonedēļ iekārto jaunu izstādi ar Limbažu novada mākslinieces un folkloristes Ainas Tobes ilustrācijām grāmatai - kalendāram "Saules gads". Izstāde būs apskatāma līdz pat oktobrim.
Kā informē bibliotēkas speciāliste Zeltīte Millere, izstāde iedzīvotājiem un bibliotēkas apmeklētājiem būs apskatāma jau šo piektdien, 4. septembrī, taču oficiāla izstādes atklāšana nav plānota. Savukārt tikšanās ar mākslinieci notiks 1. oktobrī plkst. 18.00 Limbažu Galvenās bibliotēkas lasītavā. Tikšanās plānota kā svinīgs izstādes noslēgums.
 
Jāatgādina, ka 10. septembrī, plkst. 18.00 Teātra mājā notiks Limbažu Galvenās bibliotēkas organizēts Dzejas lasījums, kas plānots kā Limbažu novada Dzejas dienu atklāšana un bibliotēkas pasākumu cikla "Mūsu viesis" kārtējā tikšanās. Šoreiz uz sarunu aicināta novadniece, dzejniece un tulkotāja Maira Asare ar domubiedru grupu.
 
Savukārt, 26. septembrī plkst. 16.00 Sociālo pakalpojumu centrā "Limbaži" novada Dzejas dienu noslēgumā bibliotēka aicina uz tikšanos ar dzejnieku Aivaru Aiviekstu un Sarkaņu pagasta teātri "Piņģerots" muzikāli dzejiskā uzvedumā "Gaisma logā".
 
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Stuce
Limbažu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 64020410, 27802523