Šodienas ekonomiskā un politiskā situācija domājošiem cilvēkiem izraisa vien izbrīnu, sašutumu un bailes. Dziļā ekonomiskā krīze iespaido visus sabiedrības slāņus, dzen cilvēkus dziļā depresijā un neziņā kā izdzīvot nākotnē. Tajā pašā laikā 135 miljonu latu tiek atvēlēti "Gaismas Pils" būvēšanai! Tādēļ, Rīcības partija aicina visus protestēt pret neprātīgajiem un pilnīgi nevajadzīgajiem valsts izdevumiem uz jaunās Nacionālas bibliotēkas ēkas būvēšanu.
Ja apturētu šo nevajadzīgo "gadsimta būvi", tad naudas pietiktu lai glābtu Rīgas slimnīcas un neatliekamās palīdzības sistēmu galvaspilsēta un ārpus tās, lai saglabātu darba vietas visiem skolotājiem, lai turpinātu invalīdu, pensionāru un ģimeņu atbalstu, lai saglabātu skolēnu un studentu dotācijas.
 
"Gaismas pils" Latvijas varas sirdsapziņas melnais caurums.
 
Akcija pret "Gaismas pils" būvēšanu ir plānota 2009. gada 2.septembrī 17.00. Vieta: bibliotēkas būvlaukums Uzvaras bulvārī.
 
Rīcības partija griežas pie Jums, pie arodbiedrību vadītājiem, ar aicinājumu atbalstīt mūsu akciju, parādot stingrāk un uzskatamāk mūsu kopējo pozīciju šajā jautājumā. Nostājieties kopā ar mums dzīvajā ķēdē! Pienācis laiks visiem kopā iestāties pret tautas krāpšanu!
 
Paziņojumu un skaistu vārdu laiks ir pagājis - laiks rīkoties!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Normunds Grostiņš
Rīcības Partijas valdes priekšsēdētājs
 
Preses relīze LETA
Copyright © LETA