Izstāžu zālē „Rīgas mākslas telpa“ no 29. augusta līdz 6. septembrim būs apskatāma ielu mākslas izstāde „BENEATH“, ko veidos trīs Latvijas graffiti mākslinieki – KIWIE, AMC un SAKI. Izstādes atklāšana notiks 28. augustā plkst.  19.00.
Izstādes nosaukums „BENEATH” (no angļu val. - "zem") ataino izstādes darbu eksponēšanas veidu un konceptu. Izstāde  būs unikāla gan ar noformējumu, gan izpildījumu. Latvijā, iespējams, pirmo reizi māksla tiks radīta turpat uz vietas izstādes telpās, kas izceļ mākslinieku profesionalitāti, ātrumu un precizitāti. Mākslas darbi netiks eksponēti tikai uz audekliem,  parādot ielu mākslas īsto dabu – „ārpus jebkādiem rāmjiem". Mākslas tapšanas process tiks filmēts, lai izstādes laikā jebkurš apmeklētājs video materiālu varētu noskatīties.

"Tas ar ko mūs redz ikdienā, un tas, kas slēpjas zem tā visa, naktis un zīmēšana uz sienām – tās ir divas pasaules. Ar izstādi vēlamies parādīt mūsu dzīves veidu – cik divdaļīga tā ir. Tie [graffiti] nav tikai ķēpājumi, bet gan jaunā gadsimta māksla,“ par projektu „BENEATH“ stāsta mākslinieki.

Svarīgi būtu ne nosodīt un pieklusināt graffiti, ne arī to slavēt, bet veidot diskusiju sabiedrībā, kas arī ir šīs izstādes mērķis.
 
Izstādi atbalsta: ASKETIC RIGA, SIA „UNDER COVER“, mākslas piederumu veikals „Bilze“ un Red Bull.
 
Informatīvi atbalsta: TVNET, draugiem.lv, Easyget.lv, hc.lv, ORB.lv, radio NABA, TV24, VETO, kuš!, 1188, 1189, LETA.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Inga Lāce
„Rīgas mākslas telpas” mārketinga vadītāja
Tālr.: 67181328; 27898434
www.artspace.riga.lv