Rīga, 18. aug., LETA. Mācībām nepieciešamās grāmatas gan skolēni, gan studenti var iegādāties grāmatu iegādes un maiņas portālā "www.ibook.lv", kas atvērts kopš šā gada pavasara, aģentūru LETA informēja portāla veidotāju pārstāve Zane Saulīte.
Ar "ibook.lv" palīdzību tā lietotāji savā starpā var mainīt, pirkt un pārdot grāmatas.
 
Ja interesējošā mācību grāmata portālā ir atrodama grāmatu maiņu piedāvājumos vai arī starp grāmatām, kuras tiek piedāvātas par velti, tad grāmatu iespējams iegūt, nesamaksājot par to ne santīma, taču pat gadījumā, ja maiņas darījums nav iespējams, grāmatu iegāde "iBook.lv" ļaus ietaupīt vairāk, nekā iegādājoties grāmatas veikalā, uzsvēra Saulīte.
 
Pirmais septembris jeb Zinību diena ģimenēs, kurās aug skolas bērni, bieži vien pienāk ne vien ar prieka un pacilājuma sajūtu, bet arī ar bažām par to, vai sagādāts viss skolai nepieciešamais. Īpaši sāpīgi tas ir šogad, kad, pēc Izglītības un zinātnes ministrijas informācijas, finansējums uz vienu skolēnu un pedagogu mācību līdzekļu iegādei būs aptuveni 1,5 lati, kas ir gandrīz trīs reizes mazāk nekā pagājušajā gadā. Tādēļ viens no veidiem, kā nedaudz ietaupīt naudu, bet iegūt nepieciešamos mācību līdzekļus, ir iegādāties tos portālā "ibook.lv", apgalvoja portāla veidotāju pārstāve.
 
Portālā "ibook.lv" atrodamas mācību grāmatas no 1. klases līdz 12. klasei, kā arī augstskolai nepieciešamā literatūra un cita ne tikai mācībām, bet arī izklaidei veltīta literatūra.
 
Portāls tika atvērts 21. martā, un kopš tā brīža maiņai, pārdošanai un citām vēlmēm reģistrēti vairāk nekā 18 000 grāmatu.
 
 
Aila Ādamsone LETA
Copyright © LETA