Izdevniecība "Dienas Grāmata" ir sagatavojusi īpaši izdevīgu piedāvājumu tikai bibliotēkām. Piedāvājam iegādāties 20, kā latviešu, tā ārzemju, dokumentālās un daiļliteratūras darbus ar 30% atlaidi. Piedāvājums spēkā līdz 2012. gada maija beigām.

Ja vēlaties gūt plašāku informāciju par mūsu izdevniecību un izdotajām grāmatām, esat laipni aicināti ielūkoties mūsu portālā www.dgramata.lv.
(tiešā saite uz izdoto grāmatu sadaļu: http://dgramata.lv/dienas-gramata/dg-izdotas-gramatas/)

 

"Dienas Grāmata" kopš 2005. gada ir laidusi klajā jau vairāk nekā 200 nosaukumu. Izdodam jauno un jau pazīstamo latviešu autoru darbus, aktuālo ārzemju literatūru, kā arī populārzinātnisko un dokumentālo literatūru. Ja Jums rodas interese par citām mūsu grāmatām, atgādinām, ka bibliotēkām pastāvīgi piedāvājam 5% atlaidi visām mūsu grāmatām.

 

Ja mūsu piedāvājums Jums liekas interesants, lūdzam rakstīt:
kristine.ermane@dgramata.lv


Mūsu grāmatas iespējams iegādāties "Dienas Grāmatas" birojā (norēķini iespējami gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu) vai pēc apmakas veikšanas saņemot kā pasta sūtījumu (pusi no attiecīgā pasta sūtījuma izmaksām sedz izdevniecība).

 

Izdevniecības "Dienas Grāmata" birojs atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā 15 (laikraksta "Diena" ēka). Darba laiks katru darbadienu no 9.00 līdz 18.00 — jebkurā brīdī esat mīļi gaidīti ciemos (iepriekš gan, ja iespējams, lūdzam pieteikties pa tālruni vai ar e-pastu).

 

Piedāvāto grāmatu saraksts ar cenām

Ziņu sagatavoja:
Kristīne Ērmane
SIA "Dienas Grāmata"
Tālr.: 67063129; 28355355

Tagi: Akcijas, Dienas Grāmata, Atlaides