No 25.jūnija līdz 31.augustam tiks mainīts Valmieras Integrētās bibliotēkas darba laiks. Vasarā pirmdienās un ceturtdienās bibliotēka būs atvērta apmeklētājiem no plkst. 12.00 līdz plkst.19.00, bet otrdienās, trešdienās un piektdienās, no plkst. 10.00 līdz plkst. 17:00. Nedēļas nogalē bibliotēka būs slēgta, taču arī vasarā grāmatas būs iespējams nodot pie ēkas administratora.
Eiropas Komisijas informācijas punkta Europe Direct Valmierā vadītāja Malva Šķēle pastāstīja, ka vasarā bibliotēkas apmeklētāju skaits samazinās, tādēļ ik gadu tiek veiktas izmaiņas bibliotēkas darba laikā. "Skolēniem un studentiem mācības nenotiek, turklāt strādājošiem ir atvaļinājumu laiks, ko daudzi pavada ārpus Valmieras, tādēļ vasarā apmeklētāju ir mazāk nekā citos gadalaikos. Viena no būtiskākajām izmaiņām – bibliotēka būs slēgta nedēļas nogalēs, taču pārējās nedēļas dienas bibliotēkas darba laiks pielāgots apmeklētāju interesēm un vajadzībām," skaidro Malva Šķēle.
 
Jāpiebilst, ka Līgo svētku nedēļā bibliotēka būs slēgta no 22. līdz 24.jūnijam, 25. un 26.jūnijā strādās pēc vasaras darba laika, bet nedēļas - 27.un 28. jūnijā būs slēgta.
 
Plašāka informācija par Valmieras Integrētās bibliotēkas darba laiku pieejama elektroniski www.biblioteka.valmiera.lv.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 28382051