Otrdien, 9.jūnijā plkst.16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā izdevniecības „Apostrofs” pārstāvji dzejniece Liāna Langa un Latvijas Literatūras centra direktors Jānis Oga iepazīstinās ar audio grāmatu sēriju „Klausāmgrāmata”.
„Klausāmgrāmatas” domātas aktīvam un inteliģentam literatūras interesentam, kurš labprāt lasa un vēlas kvalitatīvi pavadīt laiku arī braucot auto, rosoties mājas darbos, sportojot.

Sērijā jau izdotas Džīnas Vebsteres „Garkājtētiņš”, Māras Cielēnas „Pulksteņu nakts gaitas”, Margaritas Stārastes „Pintiķu ciems”, Sudrabu Edžus „Dullais Dauka”, Jāņa Ezeriņa „Noveles”, Imanta Ziedoņa „Kukainīt, re, kā saule spīd”.
Tikšanās laikā izdevēji pastāstīs par 2008.gadā dibināto izdevniecību „Apostrofs”, darba procesu, veidojot audio grāmatas, tuvākajā nākotnē paredzētajiem izdevumiem, iepazīstinās ar jaunāko klausāmgrāmatu- Imanta Ziedoņa dzejas izlasi „Kukainīt, re, kā saule spīd”. Ar to aizsākta jauna kolekcija „Autora balss”, jo dzejoļi dzirdami Imanta Ziedoņa un aktiera Jāņa Paukštello lasījumā.

Aicināti visi interesenti! Tikšanās laikā būs iespējams iegādāties sērijas izdevumus par izdevniecības cenu – Ls 4.00.

Ieeja uz pasākumu bez maksas.
 

Informāciju sagatavoja:
Olita Šteinmane
Ventspils bibliotēkas direktora vietniece
Tālr.: 636 23231