Vēl tikai šonedēļ - līdz piektdienai, 5. jūnijam, pulksten pieciem (17.00) izstāžu zālē „Rīgas mākslas telpa” ir iespējams apskatīt izstādes:

?              ECO CHIC – virzībā uz ilgtspējīgu Zviedrijas modi
(Zviedrijas Institūta rīkotajā izstādē ECO CHIC – Towards Sustainable Swedish Fashion pārstāvēti Zviedrijas modes dizaineri, kuri savā darbā izmanto videi draudzīgu un ētisku pieeju, neziedojot modes tendenču aktualitāti)
 
?              Izstāde "Vīrietis un kleita"
(četru jaunu mākslinieču apvienības „Geel pauer” fotoizstāde, kas izstāžu apmeklētājus iepazīstina ar citādo skatījumu uz sabiedrību, vēlēšanos pievērst uzmanību dzimumlomu stereotipiem par sievišķīgo vīriešos un vīrišķīgo sievietēs ar citiem paņēmieniem - emocionāliem, estētiskiem un psiholoģiskiem, atgādinot, ka tas ir sievietes skatījums uz vīrieti, atbrīvojot to gan no sabiedrībā pieņemtām ģērbšanās etiķetēm, gan no tām līdzi nākošiem aizspriedumiem)

Paralēli Intro zālē līdz 28. jūnijam skatāma fotogrāfa Arņa Balčus „AMNĒZIJA”, kurā autors apspēlējis piena dzeršanas starpbrīžus skolās un bērnudārzos, civilās aizsardzības stundas, 90. gadu meiteņu izklaidēšanās ieradumus un citas situācijas, kas raksturo pēdējo trīsdesmit gadu Latvijas un citu postpadomju valstu iedzīvotāju dzīvesveidu.
Šo rituālu aizmiršanu ir veicinājusi „kolektīvā amnēzija“ – piespiedu vai brīvprātīga atsevišķu atmiņu apspiešana, kas tikusi praktizēta pēc Latvijas neatkarības …
 
Izstāde atvērta katru dienu, izņemot pirmdienas no plkst. 12.00 līdz 19.30 (kases darba laiks līdz 19.00)
 

Rīgas mākslas telpa
Adrese: Kungu iela 3
Tālr. 67181330; 67181328
www.artspace.riga.lv