Eiropas Standartizācijas komiteja (CEN) un Eiropas Elektrotehnikas standartizācijas komiteja (CENELEC) ir apvienojušas spēkus, lai izveidotu ērtu un progresīvu mājas lapu par Eiropas standartizācijas aktualitātēm – cencenelec.eu. Jaunā mājas lapa pieejama kopš 18.janvāra.

Apvienotā mājas lapa ir veidota, iekļaujot būtiskāko un aktuālāko informāciju no CEN un CENELEC, tādā veidā atvieglojot interesentu informācijas iegūšanu par Eiropas standartiem. Cencenelec.eu ir rīks ikvienam, kas vēlas apgūt, mācīties vai arī piedalīties Eiropas standartizācijas sistēmas veidošanā un uzturēšanā.

CEN un CENELEC ģenerāldirektore Elena Santiago Cid saka: "Mēs ceram, ka jaunā apvienotā CEN un CENELEC mājas lapa būs noderīgs resurss ikvienam, kas interesējas par standartiem un meklē atbildes uz jautājumiem – kas tie ir, kam tie domāti, kā tos lietot? Turklāt mēs ļoti vēlējāmies padarīt vienkāršāku informāciju par to, kā standarti tiek izstrādāti un kādā veidā ietekmes puses spēj iesaistīties šajā procesā."


Video paziņojums no CEN un CENELEC ģenerāldirektore Elena Santiago Cid:

Ziņu sagatavoja:
© SIA "Standartizācijas akreditācijas un metroloģijas centrs" Standartizācijas birojs

Tagi: Standartizācija, Tīmekļa vietnes, Eiropas standarti