Ņemot vērā interesi par izglītojošo spēli "Manuskripti nedeg. Tie slīkst", tagad pieteikties spēlei var ne tikai grupas, bet arī individuālie dalībnieki. Spēle tiks spēlēta ceturtdien, 16. februārī, plkst. 17:00 un sestdien, 18. februārī, plkst. 12:00.

Spēle "Manuskripti nedeg. Tie slīkst" balstīta pazīstamās spēles Parlaments pret mafiju noteikumos. Spēlēs dalībnieki iejūtas autoru, izdevēju, lasītāju un oriģināldarbu zagļu jeb plaģiatoru lomās. Katram ir iespēja pieņemt kāda izstādē Latvijas detektīvs aplūkota mākslinieka identitāti, kurš spēles laikā tiek apsūdzēts par kāda cita autora darba nozagšanu. Sarunās, viedokļu cīņās un aizraujošu notikumu virknē tiek meklēts īstais autors un viņa darbs. Kā jau spēlē par pazudušām lietām un vērtībām – klāt ir mazliet mistikas un negaidītu notikumu pavērsienu!

 

Spēles mērķis ir ne vien ar izstādes "Latvijas detektīvs" palīdzību iepazīt Latvijas rakstniecības un mūzikas vēstures neskaidrākos un pretrunīgākos notikumus, bet arī izprast plaģiātisma jēdzienu.

 

Spēli "Manuskripti nedeg. Tie slīkst" var spēlēt 10 – 30 cilvēku liela grupa. Dalības maksa – 1,50 Ls, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,- Ls. Izstādes apskates un nodarbības ilgums – 1,5 – 2 h.

 

Dalību spēlē lūdzam pieteikt  pa tālruni 67227782 vai e-pastu komunikacija@rmm.lv, norādot izvēlēto datumu un savu kontaktinformāciju. Vietu skaits – ierobežots!

Ziņu sagatavoja:
Maija Treile
Rakstniecības un mūzikas muzeja mājas lapas redaktore
Tālr.: 67227782; 29631741
www.rmm.lv

Tagi: Spēles, Plaģiātisms, Latvijas rakstniecība