Rīga, 26. maijs, LETA. Šodien valdība nolēma piešķirt Ministru kabineta Atzinības rakstus četriem cilvēkiem par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valsts labā, tostarp arī Latvijas Akadēmiskās bibliotēkas direktorei Ventai Kocerei.
Atzinības raksts Kocerei tiks piešķirts pēc Ārlietu ministrijas ierosinājuma par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas grāmatniecības mantojuma popularizēšanā pasaulē un Latvijas valsts pozitīvā tēla veidošanā.
 
Savukārt par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas nacionālo interešu definēšanā un pārstāvībā Eiropas Savienībā diskusijās par struktūrfondu un kohēzijas politikas jautājumiem ar Atzinības rakstu tiks apbalvots Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andžs Ūbelis.
 
Ar Atzinības rakstu tiks apbalvots arī Vides ministrijas valsts sekretāra vietnieks un Rīgas domnieks Einārs Cilinskis (TB/LNNK) par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas nacionālo interešu definēšanā un pārstāvībā Eiropas Savienībā diskusijās par vides politikas jautājumiem un Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Aivars Lapiņš par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas nacionālo interešu definēšanā un pārstāvībā Eiropas Savienībā diskusijās par kopējās lauksaimniecības politikas jautājumiem.
 
 
Katrīna Slišāne LETA
Copyright © LETA