Liepāja, 22. maijs, LETA. Kuldīgas Galvenā bibliotēka sadarbībā ar Lauku bibliotēku atbalsta biedrību 29. maijā Kuldīgas centrā rīkos Grāmatu svētkus, aģentūru LETA informēja Kuldīgas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Dambīte-Damberga.
Svētku laikā notiks diskusija "Kā Eiropas Savienības nauda palīdz ekonomiskā apsīkuma apstākļos", kurā piedalīsies vairāku partiju un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.
 
Pēc tam ikviens interesents varēs piedalīties sarunā ar žurnāla "Vides Vēstis" redaktori Anitru Toomu par zaļo domāšanu un zaļo dzīvesveidu, tikties ar netradicionālās ārstēšanas speciālisti, grāmatas "Nekādu brīnumu. Vienkārši Ziņģīte" galveno varoni Inesi Ziņģīti, visu dienu varēs iegādāties jaunākās grāmatas ar būtiskām atlaidēm.
 
Paralēli šiem pasākumiem pilsētas parka estrādē no plkst. 12 līdz 15 notiks pasākumi bērniem, kuri tiek organizēti sadarbībā ar Bērnu un jauniešu interešu izglītības centru un izdevniecībām "Zvaigzne ABC", "Vizuālais Elements" un "Poligrāfijas Infocentrs".
 
 
Normunds Kārkls LETA
Copyright © LETA