Rīga, 19. maijs, LETA. Lai turpinātu diskusiju par optimālu Latvijas Akadēmiskās bibliotēkas attīstību un vērtīgo krājumu saglabāšanu, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāti šodien izbraukuma sēdē apmeklēs Latvijas Akadēmisko bibliotēku, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienests.
Ziņas par Izglītības un zinātnes ministrijas ieceri jau jūnijā reorganizēt Akadēmisko bibliotēku ir raisījušas bažas par bibliotēkas un tās krājumu nākotni. Deputāti vēlas noskaidrot bibliotēkas vadības viedokli un visu iesaistīto pušu priekšlikumus tālākai bibliotēkas darbībai.
 
Plānots, ka komisijas sēdē piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Rolands Broks, Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Andrejs Radzevičs, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks un Latvijas Universitātes zinātņu prorektors Indriķis Muižnieks.
 
Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas izbraukuma sēde Latvijas Akadēmiskajā bibliotēkā Rīgā, Rūpniecības ielā 10, notiks plkst. 10.
 
 
Emīlija Kozule LETA
Copyright © LETA