Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) filiālbibliotēka "Vecrīga" aicina Latvijas pilsētu un pagastu bibliotekārus piedāvāt saviem lasītājiem – skolu audzēkņu grupām (sākot no 6. klases) un pieaugušajiem izmantot jauno bezmaksas pakalpojumu – ekskursiju "Pirmā pastaiga pa Vecrīgu".
Ekskursijas programma "Pirmā pastaiga pa Vecrīgu" ir pirmais cikla "Iepazīsti savu pilsētu" pasākums, ko sagatavojuši RCB filiālbibliotēkas "Vecrīga" darbinieki. Ekskursija ietver nozīmīgāko Vecrīgas kultūras un arhitektūras pieminekļu apskati un ieskatu šo pieminekļu kultūrvēsturiskajās īpatnībās.

Aptuveni pusotru stundu ilgajā ekskursijas programmā ietilpst arī iepazīšanās ar RCB filiālbibliotēkas "Vecrīga" grāmatu un digitālo materiālu krājumu, kā arī bibliotēkas darbinieku sagatavotajām ekspozīcijām par Rīgu. Programmas noslēgumā filiālbibliotēkas telpās ekskursanti varēs pamieloties ar tēju un līdzpaņemtajām sviestmaizēm.

Ekskursija "Pirmā pastaiga pa Vecrīgu" latviešu un krievu valodā domāta gan pusaudžu un pieaugušo interesentu grupām no Latvijas lauku novadiem, gan rīdziniekiem. Īpaši gaidām Latvijas skolu audzēkņus, tādēļ ceram, ka mūsu kolēģi pašvaldību publiskajās bibliotēkās informēs par ekskursiju arī vietējo skolu pedagogus un bibliotekārus.

Iecerēta arī "Otrā pastaiga pa Vecrīgu". Tā būs veltīta tieši bērniem.

Lai precizētu vislabāko ekskursijas norises laiku, aicinām iepriekš pieteikties pa tālruni 67210677 (Gunta Rozenberga) vai 67037125 (Irisa Arāja).

 
Informāciju sagatavoja:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas Publicitātes nodaļas vadītāja
Tālr.: 67607562
www.rcb.lv