Rīga, 14. maijs, LETA. Rakstnieks Pauls Bankovskis un Latvijas Literatūras centra direktors Jānis Oga no šodienas līdz 17. maijam piedalīsies Prāgas grāmatu tirgū, kur notiks Bankovska romāna "Čeka, bumba & rokenrols" izdevuma čehu valodā prezentācija, kā arī citi pasākumi ar Latvijas pārstāvju dalību. Par to aģentūru LETA informēja Latvijas Literatūras centra projektu vadītāja Arita Gutāne.
Piektdien, 15. maijā, plkst. 16 interesentiem būs iespēja saņemt Bankovska autogrāfu.
 
Savukārt sestdien, 16. maijā, paredzēti divi sarīkojumi ar latviešu rakstnieka piedalīšanos. Plkst. 13 norisināsies diskusija "Atkalapvienotā Eiropa: Centrālās un Austrumeiropas literatūra pēc 1989.gada". Kopā ar Bankovski sarunā iesaistīsies arī rakstnieki no Lietuvas, Slovēnijas un Slovākijas. Plkst. 15 tiks atvērts Bankovska romāna "Čeka, bumba & rokenrols" izdevums čehu valodā, ko tulkojis Mihals Škrabals.
 
Prāgas grāmatu tirgū tiks izstādīti latviešu literatūras tulkojumi čehu valodā, kā arī informatīvie materiāli par latviešu literatūru un ievērojamākajiem mūsdienu rakstniekiem. Iecerēta arī Latvijas pārstāvju tikšanās ar Latvijas vēstnieci Čehijā Argitu Daudzi.
 
 
Emīlija Kozule LETA
Copyright © LETA