Šā gada 15. maijā plkst. 16.00 Ikšķiles novada domes zālē notiks Ikšķiles bibliotēkas rīkota tikšanās ar novada literātēm Noru Ikstenu un Liānu Langu.
Nora Ikstena lasīs fragmentus no tikko klajā nākušās grāmatas "Amour fou", savukārt Liāna Langa lasīs jaunākās, Ikšķilē tapušās dzejas. Sarīkojuma laikā abas rakstnieces atbildēs uz sanākušās publikas jautājumiem.
 
25. maijā plkst. 17.00 abas rakstnieces uzstāsies Tīnūžu bibliotēkā.
 
"Kad Sprīdītis saka - gulbīti, gulbīti kustini kājiņas, aizved mani uz laimīgo zemi, man ir pilnīgi skaidrs, kur tāda ir. No bērnības līdz šai baltai dienai man tā ir Ikšķile. Tikties ar lasītājiem šeit nozīme tikties ar savējiem - valodā un mājās," stāsta Nora Ikstena.
 
"Ikšķile ir īpaša ar savu ainavu, reljefu, vēsturi, ļaudīm un Daugavas tuvumu. Virs Daugavas debesis man šķiet visplašākās un saulrieti viskrāšņākie. Pastāvīgi šeit dzīvoju jau ceturto gadu un sen bija laiks tikties ar novadniekiem. Esmu patiesi ieinteresēta," atzīst Liāna Langa.
 
Ikšķiles NCB kolektīvs augstu novērtē iespēju tikties ar literātēm novadniecēm. Šī būs autoru pirmā tikšanās ar lasītājiem savā pilsētā. Visi laipni aicināti uz tikšanos!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Dzintra Čudare
Ikšķiles novada kultūras nodaļas vadītāja
Tālr.: 29102541