11. maijā darbu atsāk Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) filiālbibliotēka "Rēzna" (Lomonosova ielā 14). Pēc reorganizācijas, kas īstenota saskaņā ar RCB un tās filiālbibliotēku optimizācijas koncepciju, tajā apvienoti divu RCB filiālbibliotēku – Annas un "Rēznas" krājumi.
Lielajiem un mazajiem Rīgas, bet it īpaši Maskavas forštates iedzīvotājiem RCB filiālbibliotēka "Rēzna" piedāvā plašu daiļliteratūras un uzziņu literatūras klāstu, kā arī periodiskos izdevumus un audiovizuālos un elektroniskos materiālus latviešu valodā un svešvalodās, plašu bibliotekāro un bibliogrāfisko pakalpojumu spektru un, protams, bezmaksas internetu un citus mūsdienu tehnoloģiju pakalpojumus. Bibliotēkā tiek rīkoti dažādi izglītojoši un informatīvi pasākumi pieaugušajiem un bērniem.

RCB filiālbibliotēka "Rēzna" ir viena tām 874 Latvijas pašvaldību publiskajām bibliotēkām, kas Latvijas publisko bibliotēku attīstības projekta Trešais tēva dēls ietvaros nodrošina pieeju pasaulei klikšķa attālumā tieši no Lomonosova ielas 14. Informācija pa tālr. 67144930 un RCB mājaslapā www.rcb.lv.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas Publicitātes nodaļas vadītāja
Tālr.: 67607562
www.rcb.lv