No 20. līdz 22. aprīlim notiek Londonas grāmatu gadatirgus, kurā piedalās arī pārstāvji no Latvijas Literatūras centra (LLC).
Londonā LLC atradīsies starptautisko literatūras organizāciju tīkla "Literature Across Frontiers" (Literatūra pāri robežām) stendā, kur izstādīs jaunākos latviešu lietratūras tulkojumos svešvalodās, īpaši angļu valodā, kā arī piedāvās informatīvos materiālus par latviešu rakstniekiem un literatūru. Tāpat grāmatu gadatirgus laikā paredzētas tikšanās ar grāmatu izdevējiem un literatūras organizāciju pārstāvjiem no citām valstīm, lai iepazīstinātu ar jaunākajiem latviešu literārajiem darbiem, rosinātu tos izdot un aicinātu sadarboties starptautiskos projektos.
 
Londonas grāmatu gadatirgus ir ievērojamākā pavasara tikšanās vieta grāmatu tirgotājiem, izdevējiem, bibliotekāriem un citiem grāmatniecības profesionāļiem no visas pasaules. Trīs dienu laikā notiek grāmatu izstāde un tirdzniecība, biznesa kontaktu dibināšana un grāmatu gadatirgus dalībnieku un apmeklētāju izglītošana dažādos semināros.
 
LLC dalību Londonas grāmatu gadatirgū nodrošina Eiropas Savienības programma "Kultūra 2007-2013" Kultūras ministrija un Valsts kultūrkapitāla fonds.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Arita Gutāne
Latvijas Literatūras centra projektu vadītāja
Tālr.: 67311021