Šogad no 20. aprīļa līdz 25. aprīlim Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkā norisināsies vārāki pasākumi Bibliotēku nedēļas ietvaros.
1996. gadā UNESCO 25. aprīli pasludināja par "Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu", kuras laikā katru gadu visā pasaulē liela vērība tiek pievērsta grāmatām un to lasīšanai. Latvijā Bibliotēku nedēļa šogad tiks atzīmēta jau vienpadsmito reizi.

Bibliotēku nedēļā tiek organizēti dažādi pasākumi, tiek iepazīstināta plašāka publika ar bibliotēku, tās aktualitātēm un arī problēmām.

LU Bibliotēka jau otro gadu piedalās Bibliotēku nedēļā un šogad apmeklētājiem visas nedēļas garumā piedāvā izzināt LU Bibliotēkas procesus no iekšpuses, kā arī virtuāli iepazīties ar LU Bibliotēku.
 • LU Bibliotēkas centrālajā ēkā
  "Nāc, uzzini un atrodi!" - informatīva ekskursija pa grāmatas ceļu LU Bibliotēkā

  21. aprīlī plkst. 14.00 un plkst. 16.00
  23. aprīlī plkst. 14.00 un plkst. 16.00
  Tikšanās vieta - LU Bibliotēkas Centrālā ēkā, Kalpaka bulv.4, 2. stāvs
     
 • LU Bibliotēkas Juridisko zinātņu bibliotēkā
  "Iepazīsties - LU Bibliotēkas filiāles Raiņa bulvārī 19!"
   
  Katru starpbrīdi visas nedēļas garumā Juridisko zinātņu bibliotēkas lasītavā Raiņa bulv. 19 (2. stāvs, 203. telpa) būs iespēja virtuāli iepazīties ar informāciju par LU Bibliotēkas Juridisko zinātņu bibliotēku un Datorikas nodaļas krājumu, un Teoloģijas fakultātes bibliotēku. Virtuālais ceļvedis sniegs informāciju par LU Bibliotēkas pakalpojumiem, elektronisko katalogu, datubāzēm un citu svarīgu, noderīgu un interesantu informāciju.
Laipni aicināts ikviens interesents!
 

Informāciju sagatavoja:
Ruta Garklāva
LU Bibliotēkas Informācijas un Bibliogrāfijas nodaļas vadītāja
www.lu.lv