17. aprīlī Lēdurgā sāksies Limbažu rajona 8. grāmatu svētki ar plašu pasākumu programmu jebkura vecuma interesentiem – gan pieaugušajiem, jauniešiem, bērniem, kā arī ģimenēm.
Plkst. 10.00 notiks Grāmatu svētku svinīga atklāšana Lēdurgas kultūras namā. Taču pēc tam interesentiem piedāvāti dažādi pasākumi visas dienas garumā. Pieaugušie aicināti uz publisko diskusiju "Darba tirgus situācija Latvijā un Eiropas Savienībā", kurā plāno piedalīties Labklājības ministrs Uldis Augulis un 9. Saeimas deputāts Ainars Latkovskis. Pasākumu kopumā "Zaļais dzīvesveids" tikšanās ar Anitru Toomu, kā arī bioloģijas zinātņu doktori Anitu Lielpēteri. Tāpat svētku apmeklētājiem būs iespēja tikties ar tādiem Latvijā zināmiem cilvēkiem, kā Ēriks Hānbergs un Akvelīna Līvmane.
 
Savukārt jauniešu Grāmatu svētkos varēs uzzināt par studiju iespējām Latvijā un ārvalstīs, uzzināt vairāk par "Ceļamaizes" stipendiju, tikties ar Latvijas Universitātes fonda direktori Lailu Kundziņu, uzzināt par deputāta Riharda Pīka jauniešu fondu, piedalīties erudīcijas konkursā un diskutēt kopā ar NBS Rekrutēšanas centra pārstāvjiem, kā arī aplūkot dažādus viņu sniegtos paraugdemonstrējumus.
 
Bērnus sagaida pasākums kopā ar rakstnieku Uldi Ausekli un mūziķi Uldi Fridrihsonu, kā arī dažādas radošās darbnīcas Lēdurgas mākslas skolā. Sesto, astoto klašu skolēni aicināti uz tikšanos ar dzejnieci Dignu Virksneni.
 
Tāpat Grāmatu svētkos notiks arī pavasara ieskandināšana kopā ar folkloras kopu "Delve" un grāmatu komercizstāde, kura apmeklētāji piedalīsies jaunāko grāmatu izlozē.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Stuce
Limbažu pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 64023012, 27802523