Rīga, 7. apr., LETA. Lieldienu brīvdienās netiks izdoti ierastie laikraksti, liecina aģentūras LETA aptauja.
Laikraksts "Diena" neiznāks Lielajā piektdienā, 10. aprīlī un Otrajās Lieldienās, 13. aprīlī. Tāpat 10. aprīlī neiznāks bezmaksas laikraksts "5 min", bet 13. aprīlī neiznāks žurnāls "Lietišķā Diena".
 
Laikraksts "Dienas Bizness" neiznāk no 10. aprīļa līdz 13. aprīlim, arī krievu valodā iznākošie laikraksti "Telegraf", "Bizness un Baltija" un izdevniecības "Petits" izdotais laikraksts "Čas" neiznāks šajos datumos. Kā ierasts, sestdienā tiks izdots izdevniecības "Petits" laikraksts "Subota".
 
Tāpat "Mediju nama" izdotie preses izdevumi neiznāks Lieldienu brīvdienās. Laikraksts "Neatkarīgā Rīta Avīze" un žurnāls "Patiesie Stāsti" iznāks ceturtdien, 9. aprīlī, bet pēc brīvdienām, 14. aprīlī, iznāks laikraksts "Neatkarīgā Rīta Avīze" un žurnāls "Māja". Šonedēļ neiznāks žurnāls "Vakara Ziņas", kuram pagājušajā nedēļā bija biezāks numurs.
 
Lieldienu brīvdienās neiznāks arī laikraksts "Latvijas Avīze". Ceturtdien, 9. aprīlī, kopā ar "Latvijas Avīzi" iznāks pielikums "Mājas Viesis" un televīzijas programma, kas parasti iznāk piektdienās. "Latvijas Avīze" iznāks sestdienā, 11. aprīlī, bet pēc tam jaunākais laikraksta numurs iznāks 14. aprīlī.
 
 
Aila Ādamsone LETA
Copyright © LETA