Vai dažreiz nav bijis tā, ka, ieejot grāmatnīcā, sirds sažņaudzas maksāt prasīto cenu par kāroto grāmatu? It sevišķi jau tagad, kad PVN grāmatām ir strauji palielinājies un sasniedzis 21%. Taču, vai tāpēc jāatsakās no lasīšanas, kas daudziem no mums ir ne tikai sevis izglītošana, bet arī mīļš hobijs? Atbilde ir www.ibook.lv.
www.ibook.lv ir jauns portāls visiem grāmatu draugiem, kurā, ietaupot laiku un naudu, ir iespējams mainīt, pirkt un pārdot grāmatas. Jebkurš bez maksas var pievienot grāmatu, kuru vēlas samainīt, pārdot vai iegādāties. Iespējas ir neierobežoti plašas!
 
Ar ko tad sākt? Nu būtībā ir jāsaprot, kādas grāmatas Tev pašreiz pieder un kuras Tu vēlētos iegādāties. Iespējams, ka Tavā grāmatu plauktā ir kāda noputējusi grāmata, par kuru jau sen esi aizmirsis, taču kāds cits to ļoti vēlētos izlasīt... Bet varbūt Tu vēlies iegādāties, kādu grāmatu? Tas viss ir iespējams, jo tagad Tev ir vienkārša iespēja, kā nopirkt, apmainīt un pārdot lietotas grāmatas. Tādējādi grāmatas ir pastāvīgā apritē un ieguvēji esam mēs visi, jo bieži vien tās vērtīgākās grāmatas var izrādīties tās, kuras, to izdošanas gada dēļ, vairs nevar iegādāties grāmatnīcā.
 
Franču literāts Rolāns Barts ir teicis: "Grāmata rada jēgu, bet jēga savukārt rada dzīvi". Tagad visiem grāmatu cienītājiem ir kopīga pulcēšanās vieta, lai pārspriestu izlasīto, mainītu, pirktu un pārdotu grāmatas, kā arī izbaudītu grāmatu pasaules neierobežotās iespējas! Neatsakies no lasīšanas prieka!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Saulīte
"Ibook.lv" pārstāve