Otrdien, 10. martā plkst. 18:00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā ciklā "Pieredzes ceļi: izzināt, saprast, pieņemt" notiks lekcija "Dzīve, kuru mēs izvēlamies". Lektore - psihoterapeite Gunta Deģe, Cilvēka izpētes institūta izveidotāja un vadītāja.
"Kas ir dzīve? Garš un grūts ceļš uz to, lai cilvēks iemācītos parūpēties par sevi pats un prastu pieņemt palīdzību no citiem cilvēkiem. Gudri cilvēki saka, ka mēs attīstāmies lielākoties tikai attiecībās ar citiem cilvēkiem," tā savu darbību raksturo Gunta Deģe, uzsverot, "ka cilvēka dzīvi veido nevis nejaušības vai situācija, bet viņš pats. Un tas, par ko kļūs, ir atkarīgs no paša izvēles."
 
Guntas Deģes veidotais Cilvēka izpētes institūts darbojas no 2004. gada marta. Pati ideja par pētniecību ietver sevī domu par izzināšanu, iesākumā izzināt sevi, savu iekšējo pasauli, tās likumsakarības, ierobežojumus un iespējas, kā fiziskās, tā arī psihiskās un garīgās, lai padarītu savu dzīvi apzinātāku un līdz ar to dotu sev iespēju brīvi izvēlēties: kāds(-a) es vēlos būt, kādu dzīvi es izvēlos dzīvot. Tātad Cilvēka izpētes institūta galvenais mērķis ir radīt iespējas šādai sevis izpētei katram, kurš ir ieinteresēts dzīvot saskaņā ar savu Patieso Būtību.
 
Institūts piedāvā dažāda veida teorētiski - praktiskus seminārus, psihoterapeitiskas grupas, kā arī personiskās izaugsmes un jaunas pieredzes grupas. Seminārus un grupas vada visdažādāko psihoterapijas virzienu pārstāvji ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm.
 
Ieeja uz pasākumu bez maksas.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Inguna Almbauere
Ventspils pilsētas domes Pilsētas mārketinga nodaļas vadītājas vietniece