Šogad pirmo reizi apgāds "Zvaigzne ABC" izstādes apmeklētājiem piedāvā iespēju viesoties plašā un daudzveidīgā "Zvaigznes" grāmatu pilsētā. Vislielākais kvartāls atvēlēts grāmatu veikalam, kurā ikviens atradīs grāmatas atbilstoši savām interesēm par svētku cenām.
Pārējos īpaši iekārtotajos 11 grāmatu pilsētas kvartālos varēs lasīt grāmatas, iegādāties grāmatas, diskutēt par grāmatām un rotaļāties kopā ar grāmatām.
 
Grāmatnieku ģildes stendā ceturtdien, 26. februārī plkst. 14.00 risināsies diskusija par mūsdienās aktuālu tēmu "Kā veicināt zēnu lasītprasmi?" ar Dr.phys. Andra Kangro piedalīšanos.
 
Sestdien, 28. februārī plkst. 11.00 notiks konkursa "Zvaigznes grāmata - latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem" jauno grāmatu atvēršana un tikšanās ar autoriem.
 
Plkst. 12.00 tikšanās ar grāmatu izstādes viesi, vācu rakstnieku Rihardu Dībellu, grāmatas "Sātana Bībele" autoru, plaši atzītu vēsturiskā romānu žanra meistaru.
 
Svētdien, 1. martā plkst. 12.00 notiks grāmatas "Zem sargeņģeļa spārna", kas stāsta par Dailes teātra aktrisi Akvelīnu Līvmani, atvēršanas svētki. Tikšanās ar grāmatas galveno varoni Akvelīnu Līvmani un grāmatas līdzautori, rakstnieci Liju Brīdaku.
 
Savukārt plkst. 15.00 uz svētdienas sarunu par kristīgo meditāciju aicina teologs Juris Rubenis, grāmatas "Ievads kristīgajā meditācijā" autors.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Apgāda "Zvaigzne ABC" Reklāmas un mārketinga daļa