No 26. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiekošajā Latvijas Grāmatu izstādē, turpinot iepriekšējos gados aizsākto un apmeklētāju atsaucību guvušo tradīciju, darbosies grāmatu maiņas punkts, kas ikvienam grāmatu mīļotājam palīdzēs atrast sen kārotu grāmatu, uz grāmatu maiņas punktu atnesot jau izlasītas vai sev vairs nevajadzīgas grāmatas.
Grāmatu maiņas punkts īpaši ierīkotā stendā Ķīpsalā darbosies visas izstādes dienas no plkst. 10.00 līdz 18.00, pēdējā izstādes dienā – līdz plkst. 17.00. Atnesot savas grāmatas, būs iespēja tās iemainīt pret Grāmatu maiņas punktā esošām. Grāmatas vērtība ir saturā – nobružāts vāks vai jau vairāku lasītāju rokas sastapušas lapas nemazina grāmatas vērtību un nav šķērslis grāmatas nešanai uz maiņas punktu izstādē.
 
Grāmatu maiņas punktam savu pienesumu solījušas vairākas Latvijas izdevniecības un apgādi, kā arī daudzi Latvijas grāmatu mīļotāji.
 
"Latvijas Grāmatu izstāde" notiks no 26. februāra līdz 1. martam Ķīpsalā, kurā izstādes apmeklētāji četrās dienās varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem latviešu un ārvalstu rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem un iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām. Arī jaunākajiem grāmatu lasītājiem izstādē būs interesanti, jo paredzēti īpaši bērniem rīkoti pasākumi.
 
Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatnieku ģildi, Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju, Latvijas Grāmattirgotāju asociāciju, Latvijas Literatūras centru, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju, Latvijas Rakstnieku savienību, Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju, Latvijas Dramaturgu ģildi, Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi, Latvijas Lasīšanas asociāciju un Latvijas Preses izdevēju asociāciju.
 
"Latvijas Grāmatu izstādes 2009" darba laiks:
  • 26.-28. februāris 10.00–18.00
  • 1. marts 10.00–17.00
Biļetes cena: Ls 0,50. Pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja izstādē bez maksas.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Inese Libere
Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT 1" Sabiedrisko attiecību nodaļas mediju koordinatore