Ceturtdien, 19. februārī, plkst. 13:00 un piektdien, 20. februārī, plkst. 11:30 Ventspils Bērnu bibliotēkā Akmeņu ielā 2 notiks tikšanās ar igauņu rakstnieci Reet Kudu, kura viesojas Ventspils Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā.
Ceturtdien Ventspils 6. vidusskolas 8. klases jaunieši iepazīsies ar Reet Kudu grāmatu varonēm pasaku princesēm, kuras Igaunijā ir ļoti labi pazīstamas. Tur autores pasakas lasītājus ir iekarojušas ar intriģējošo un pamācošo sižetu. Tikšanās laikā pasakas lasīs gan jaunieši, gan pati rakstniece.
  
Piektdien 6. vidusskolas 2. klases bērni iepazīsies ar Reet Kudu stāstiem par mazo meiteni Totu un uzzinās to kā viņa redz apkārtējo pasauli un sadzīvo ar lietām tajā, piemēram, ar zeķi, ar cimdiem, ar zobiem, ar medu, ar lelli Pišku, ar zaķi, ar teātri un vēl daudz ko citu. Rakstniece ne tikai prot par to rakstīt, bet arī lieliski dejo un iestudē dejas, kurās gluži vienkāršas lietas parāda no pavisam neparastās puses. Gan grāmatas ar vārdu plastiku, gan horeogrāfiskie uzvedumi ar žestu plastiku pauž vienu un to pašu māksliniecisko pasauli, proti, brīnumu pasauli, kurā nav nekā nedzīva, jo visām lietām ir saskatāma sava dvēsele.

Pasākumi notiks krievu valodā. Pasākumi ir bezmaksas.
 

Informāciju sagatavoja:
Inga Ozoliņa
Ventspils bibliotēkas Bērnu bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 3627361
www.biblioteka.ventspils.lv