Turpinās Saldus pilsētas bibliotēkas projekta "Kurzemes nemateriālais mantojums kurzemnieku stāstos" norises gan Saldū, gan cituviet Kurzemē.
7. februārī saldenieki viesojās Krotē, kur Meteņdienas norises vainagojās ar "Citu tautu stāstiem". Gan latviešu tautai kopumā, gan mums katram atsevišķi ir kāda pieredze saskarsmē ar citu tautu pārstāvjiem, par ko ir vērts pastāstīt klausītājiem. Tā dramatiski pārpratumi, smieklīgas nesaprašanās un negaidīti atgadījumi pēc kāda laika pārtop airaujošā stāstā.
 
11. februārī pl. 18.00 Saldus tūrisma informācijas centrā notiks kurzemnieku stāstu vakars, kur mīļi gaidīti klausītāji,  pasaku, teiku un atgadījumu stāstītāji, anekdošu zinātāji. Par eiropeisku skatījumu uz pieaugušo stāstītprasmju attīstīšanas iespējām un pieredzi Latvijā stāstīs Māra Mellēna un Guntis Pakalns.
 
25. februārī pl. 18.00 Saldus tūrisma informācijas centrā notiks amatnieku stāstu vakars. Par Kuldīgas tautas tērpa amata stiķiem stāstīs kuldīdznieces Liesma Lagzdiņa, Inese Šmukste un Ina Celitāne. Gaidīti Saldus amatnieki ar saviem "stiķu" stāstiem!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Sarma Ūpe
Saldus pilsētas bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 63824902, 29775878