Lattelecom projekta Pieslēdzies, Latvija!* ietvaros pasniegs dāvinājumu - portatīvos datorus - 28 Latvijas publiskajām bibliotēkām, kas projekta "Trešais tēva dēls" ietvaros realizēs akciju "Bibliotēka dodas pie lietotāja"*

Aicinām piedalīties svinīgajā datoru pasniegšanas ceremonijā ceturtdien, 28. jūlijā, plkst. 12:00 viesnīcas Hotel Bergs Stikla zālē Elizabetes 83/85 Berga Bazārā, Rīgā.


*Pieslēdzies, Latvija! ir Lattelecom sociālās atbildības projekts, kura mērķis ir veicināt datorprasmju apgūšanu, parādot plašākai sabiedrībai ieguvumus no mūsdienu tehnoloģiju izmantošanas ikdienas dzīvē. Šogad Pieslēdzies, Latvija! ietvaros datorprasmes tiek mācītas senioriem, un kopš aprīļa, kad projekts sākās, pirmās iemaņas darbā ar datoru apguvuši jau vairāk nekā 1300 senioru.


Turpinot šo iniciatīvu, Latvijas reģionālo bibliotēku pārstāvji dosies uz mājām pie cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ paši nevar apmeklēt bibliotēku, un mācīs apieties ar datoru un internetu.


Tā kā abu projektu mērķis ir iemācīt datorprasmes, kas varētu paplašināt saikni ar ārpasauli, tādējādi uzlabojot cilvēku dzīves kvalitāti, Lattelecom dāvinās 28 Latvijas bibliotēkām portatīvos datorus, kas ļaus īstenot mājas apmācību.

Ziņu sagatavoja:
Jānis Palkavnieks
"Lattelecom" sabiedrisko attiecību projektu vadītājs
Tālr.: 67055506; 29225520

Tagi: Projekti, Dāvinājumi, Pieslēdzies Latvija