Organizācijas "Jauniešu konsultācijas" rīkotajā profesionālās orientācijas projektā "Atvērto durvju nedēļa" iesaistījusies arī Nacionālā Būvkompāniju apvienība, aicinot jauniešus 17. un 19. februārī pulksten 13.00 apmeklēt Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukumu.
Atvērto durvju nedēļu rīko "Jauniešu konsultācijas", organizējot ekskursijas jauniešiem draudzīgākajos Latvijas uzņēmumos. Projektu realizē ar mērķi jauniešiem sniegt izpratni par darba tirgus perspektīvām un iespēju iepazīt nozares un uzņēmumus visā Latvijā.
 
Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukuma apmeklējumam iespējams pieteikties portāla www.prakse.lv sadaļā "Pasākumi", ar norādi "Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos". Jāatzīmē, ka vietu skaits ierobežots.
 
Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukumā Mūkusalas ielā 3, Rīgā jauniešus sagaidīs Nacionālās Būvkompāniju apvienības pārstāvis. Būs iespēja iepazīties ar Nacionālās Būvkompāniju apvienības biroju, dažādu būvniecības speciālistu darbu, apjomīgajiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvdarbiem, kā arī uzdot savus jautājumus par nākotnes iespējām savu izglītību un darbu saistīt ar būvniecības nozari. Apmeklējums ilgs aptuveni stundu, tādēļ interesantiem jāsaģērbjas ērti un silti.
 
Nacionālo Būvkompāniju apvienību veido trīs spēcīgākās un pieredzes bagātākās Latvijas būvkompānijas: SIA "RE&RE", AS "RBSSKALS" un SIA "Skonto Būve", kas līdz šim realizējušas vairākus vērienīgus valsts nozīmes projektus. Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecība ir viens no apjomīgākajiem un tehnoloģiski sarežģītākajiem projektiem Latvijas vēsturē.
 
2009. gadā tiks pabeigta Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas nulles cikla izbūve un sāksies celtnes virszemes daļas, kā arī inženierkomunikāciju tīklu būvniecība.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Daina Veško
Baltijas komunikāciju centrs
Tālr.: 7281360, 29132201