Rīgas Kurzemes rajona izpilddirekcija ielūdz visus uz grāmatu pēcpusdienu ciklā "Tava un Mana Pārdaugava". 12. februārī plkst. 18.00 Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" (Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 29) būs Reiņa Ādmīdiņa grāmatu atvēršanas svētki.
Grāmata "Dzegužkalna spoguļi" stāsta par literatūru un rakstniekiem Pārdaugavā, bet grāmata "Teitan un tagad" ir humoristisku stāstu grāmata par mūsdienām.
 
Senās Pārdaugavas fotogrāfijas no kolekcionāru un muzeju krājumiem apmeklētāji varēs apskatīt Gunāra Janaiša fotoizstādē "Pārdaugava – vēstures atspulgi".
 
Svētkos piedalīsies grāmatu autors Reinis Ādmīdiņš, aktieri Voldemārs Šoriņš, Zigurds Neimanis un Ēriks Brītiņš, kā arī literāti no Imantas, Dzegužkalna, Iļģuciema, Bolderājas, Daugavgrīvas, Spilves, Āgenskalna.
 
Pasākumā labus vārdus teikt aicināti literāti un kultūras darbinieki Arnolds Auziņš, Leons Briedis, Marija Briede, Jānis Čākurs, Alberts Ločmelis, Valdis Rūja, Zigmunds Skujiņš, Pēteris Zeile, Ojāra Vācieša atraitne Ludmila Azarova un Andra Vējāna atraitne Velta Kalnača.
 
Pasākuma vietā iespējams nokļūt ar 4. tramvaju vai 41. autobusu; pietura "Kleistu iela".
 
 
Informāciju sagatavoja:
 
Edvīns Čulkstēns
Tālr.: 67037400, 27897336
 
Dzintars Zaļūksnis
Tālr.: 67026049, 26466504