Rīga, 2. febr., LETA. Dzejnieces Liānas Langas dzejolis "Vanagzirņi un anemones jau noziedējušas…" Ināras Cedriņas tulkojumā publicēts vienā no lielākajiem un nopietnākajiem dzejas portāliem pasaulē "www.poems.com", aģentūru LETA informēja Latvijas Literatūras centra pārstāve Arita Gutāne.
Šajā portālā katru gada dienu tiek publicēts viena autora viens dzejolis, un šodien īpaša vieta tiek ierādīta Liānas Langas dzejolim. Dzejoli izvēlējusies portāla redaktore Diāna Bollere.
 
"www.poems.com" ir mūsdienu dzejas portāls, kurā tiek ievietoti dažādu autoru angļu valodā sarakstīti vai tulkoti dzejoļi no jaunākajām grāmatām un žurnāliem. Portālā tiek iekļauti gan ievērojamu, gan mazāk zināmu dzejnieku darbi. Dienas dzejoļa izvēli nosaka tā literārā kvalitāte. Dzejolim tiek pievienota arī informācija par tā autoru un norādīts avots, no kura dzejolis ņemts.
 
Portālā ievietotais Langas dzejolis publicēts jaunākajā Kolorado štata universitātes nacionālas nozīmes literatūras žurnālā "Colorado Review", kas tiek izdots trīs reizes gadā un izplatīts ASV publiskās un universitāšu bibliotēkās, kā arī neatkarīgos grāmatu un preses izdevumu veikalos visā valstī.
 
Žurnāls regulāri iznāk kopš 1956. gada.
 
 
Emīlija Kozule LETA
Copyright © LETA